Artykuł sponsorowany

Szanowni Państwo, niemal każdego dnia przychodzą do mnie Mieszkańcy, którzy skarżą się na działania, bądź decyzje lokalnych władz. Ponieważ jestem jednym z Was, również i ja na co dzień muszę stawiać czoła olkuskiej rzeczywistości.

W związku z tym, że dobrze znam problemy naszego miasta, nie mam wątpliwości, że Olkusz potrzebuje gospodarza, który należycie zadba o interesy zwykłych ludzi. Dlatego też postanowiłem kandydować na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz. Jak widać nie jest to na rękę olkuskim układom, które na różne sposoby próbują zniechęcać mnie do działania. Ze swojej strony pragnę jednak Państwa zapewnić, iż nie poddam się i nadal będę walczyć o nowe miejsca pracy, i lepsze warunki życia w naszej Gminie.

Szanowni Państwo, jako Radny wielokrotnie apelowałem do obecnego Burmistrza o zmiany, proponując konkretne rozwiązania głównych problemów naszej Gminy. W sumie wystosowałem kilkadziesiąt interpelacji, niestety bardzo często spotykałem się z niezrozumieniem ze strony Burmistrza i dużej części Radnych, wielu też bało się stanąć wówczas po mojej stronie. Jednak w ostatnim czasie niektórzy kandydaci na Burmistrza, którzy wcześniej nie byli zainteresowani moimi propozycjami, zmienili zdanie i twierdzą, że chcą je wprowadzać. Chciałbym wierzyć, że to szczera odmiana, ale czy takie obietnice na kilka tygodni przed wyborami mogą być wiarygodne, skoro nic nie robili w tej sprawie przez ostatnie 4 lata? Ja natomiast nadal będę konsekwentnie realizował mój program i cieszę się, że z każdym dniem przybywa ludzi, którzy chcą wraz ze mną walczyć o lepsze jutro dla naszego miasta.

Moje główne cele to: podwyższenie poziomu życia Olkuszan, pobudzenie rozwoju gospodarczego – w tym budownictwa, przygotowanie terenów pod inwestycje dające nowe miejsca pracy, przyciągnięcie do Olkusza poważnych pracodawców, obniżenie podatków i opłat, przejrzystość głosowań Radnych (głosowania imienne), wprowadzenie budżetu obywatelskiego i prawa do inicjatyw uchwałodawczych dla grup 100 Mieszkańców oraz pojedynczych Radnych, wzrost bezpieczeństwa m.in. dzięki dodatkowym patrolom policyjnym, realna polityka prorodzinna (zniżki w opłatach dla rodzin z dziećmi), lepsze skomunikowanie części Olkusza po obu stronach torów oraz z sąsiednimi aglomeracjami, bezpłatne przejazdy Komunikacją Miejską dla dzieci z rodzin wielodzietnych oraz dla osób powyżej 70 roku życia, równe i sprawiedliwe traktowanie każdego obywatela.

Szanowni Państwo, walcząc w interesie Mieszkańców, wszedłem w drogę olkuskim układom, które pomimo pozornych różnic partyjnych, gotowe są poprzeć każdego kandydata przeciwko mnie. Jednak coraz więcej ludzi widzi co się dzieje i ma dość tej maskarady. Dlatego też moja niezależna i bezpartyjna kandydatura jest realną alternatywą wobec olkuskiego kolesiostwa. Jako kandydat na Burmistrza proszę Was, Moi Drodzy, o oddanie na mnie głosu 16 listopada 2014r. Zapewniam, że nie zawiodę pokładanego we mnie zaufania. Proszę również o poparcie kandydatów na Radnych z listy KWW Roman Piaśnik – Wybierzmy Zmiany. Będą oni stanowić wsparcie dla ZMIAN, na które wszyscy czekamy. Razem możemy zmienić Olkusz.

 

Łączę wyrazy szacunku
Roman Piaśnik

 

KWW Roman Piaśnik – Wybierzmy Zmiany

{jcomments off}

Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar