Artykuł sponsorowany
Niezależny od partyjnych układów 
Zdecydowałem się kandydować z niezależnego Komitetu, ponieważ uważam, że Burmistrz Olkusza musi reprezentować wszystkich Mieszkańców, bez względu na ich poglądy, czy sympatie polityczne. Jestem zdania, że Olkusz można budować tylko na fundamencie doświadczenia, wiedzy i uczciwości. W żadnym wypadku nie na partyjnych układach i kolesiostwie.

 

Skuteczny w działaniu
Swoją działalność jako radny zacząłem cztery lata temu. Dziś w przededniu drugiej tury wyborów jeszcze raz powtarzam – jeśli zwyciężę i zostanę Burmistrzem dotrzymam danego Państwu słowa i nie zawiodę pokładanego we mnie zaufania.

Otwarty na dialog
Uważam, że trzeba być otwartym na merytoryczną dyskusję, po to, aby wypracowywać możliwie najlepsze rozwiązania. Czas też, aby dać Mieszkańcom większy wpływ na rządzenie i lepsze narzędzia kontroli władz samorządowych.

Zdecydowany i konsekwentny
Mam program i wiem jak go wprowadzić w życie. Będę go realizować przy pomocy fachowców, korzystając z doświadczeń innych miast, które z powodzeniem wprowadziły u siebie nowoczesne i innowacyjne rozwiązania.

Dziękuję i zapraszam
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Mieszkańcom, którzy mi zaufali i w pierwszej turze oddali na mnie głos. Dziękuję również wszystkim, którzy brali udział w wyborach. Teraz kiedy przychodzi czas ostatecznego rozstrzygnięcia nie pozwólmy, by władzę w Olkuszu przejęła jedna opcja polityczna. Uważam, że taka sytuacja byłaby niekorzystna dla Mieszkańców.

Gorąco zapraszam Wszystkich do udziału w drugiej turze wyborów 30 listopada 2014r.

Proszę o Państwa głos
Roman Piaśnik


Szanowni Państwo, w ostatnim czasie rozpowszechnia się na mój temat wiele fałszywych informacji. Moim zdaniem nie jest to przypadek, lecz nieuczciwa forma walki politycznej. W związku z tym proszę o zgłaszanie się osób chętnych na mężów zaufania, aby dopilnować uczciwego przebiegu głosowania. Proszę również Państwa o informowanie mnie o ewentualnych nieprawidłowościach. Zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu: 510 355 400; lub e-mail: roman.piasnik@wp.pl

KWW Roman Piaśnik – Wybierzmy Zmiany

{jcomments off}

Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar