kronika policyjna

Kradzieże z włamaniem
Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci przyjęli kilka zgłoszeń o kradzieży z włamaniem. Były to głównie włamania do mieszkania, garażu czy piwnicy. Do pierwszej z nich doszło na ulicy Armii Krajowej w Olkuszu.

Złodziej włamał się do piwnicy, skąd skradł m.in. elektronarzędzia, akumulator i kable. Do kolejnej doszło w Cieślinie, gdzie nieustalony na chwilę obecną sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, skąd skradł m.in. laptopa i lornetkę. 19 stycznia 2019 roku w Olkuszu na ulicy Parcze włamano się do garażu i altany. Sprawca skradł agregat prądotwórczy, pilarkę i paliwo. Sprawą kradzieży z włamaniem zajmują się policjanci z Olkusza. Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. 

 

Zdarzenie drogowe w Bydlinie
24 stycznia 2019 roku około godziny 6.40 w miejscowości Bydlin doszło do zderzenia dwóch samochodów volkswagena caddy i volkswagena passata. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący vw caddy 78-letni mężczyzna najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z jadącym z przeciwka passatem. Do szpitala w Olkuszu został przewieziony kierowca caddy. Po udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna został zwolniony. Na miejscu obecny był technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady i wykonał oględziny.

KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze